BESTUURSPAN

Mnr Theo Pellissier

Skoolhoof

Vak: Fisiese Wetenskappe

E-Pos
Me Yolanda van Zyl

Adjunkhoof
Vak:  Ekonomie (vakhoof), Rekeningkunde
Ander: Beplanning en Assessering

E-Pos
Mnr Niel Retief

Departementshoof
Vak: Lewenswetenskappe, Natuurwetenskappe
Ander: Hokkie, Fasiliteite

E-Pos
Mev Daleen Muller

Departementshoof: Gr 12 en Akademie
Vak: Fisiese Wetenskappe (vakhoof), Wiskunde

E-Pos
Mnr Ian Mocke

Departementshoof
Fasehoof (graad 10 + 11)

Vakke: Rekeningkunde, EBW (vakhoof)
Ander: Finansies

E-Pos
Mnr Ben Malan

Departementshoof

Vak: Geskiedenis, Geografie

Ander: Rugby, Leerderleiers

E-Pos
Mev Hanneke Zwamborn-Basson

Senior Fase/VOO Fase

E-Pos

OPVOEDERS

Mev Janke Claassen

Vak: Ekonomie, Wiskunde, EBW

Ander: Landlooporganiseerder, Netbal, Tennis, Atletiek

E-Pos
Mev Mari du Toit

Vak: Lewensoriëntering (Vakhoof), Engels Huistaal,
Ander: Beroepsvoorligting, Netbal, Dagboek, Koorbestuur

E-Pos
Mev Liezl Kilian

Graadhoof: Graad 11

Fasehoof: Graad 8-9
Vak: Wiskunde, IGO
Ander: Hokkie, Noodhulp, Rooster en vakveranderings

E-Pos
Mev Lida de la Bat

Vak: Afrikaans Huistaal, Duits Tweede Addisionele Taal
Ander: Bemarking, Debat (hulp), Netbal

E-Pos
Mev Sandra Norval

Vak: Afrikaans Huistaal, Engels Addisionele Taal
Ander: Debat (hulp), Afrikaans remediëring, Netbalafrigter

E-Pos
Mnr Petrus Uys

Graadhoof: Graad 12
Vak: Geografie, Geskiedenis
Ander: Rugby-organiseerder, Atletiek, Koshuis (instandhouding)

E-Pos
Mev Annalie Barnard

Graadhoof: Graad 8

Vak: Rekenaartoepassingstegnologie
Ander: Netbal

E-Pos
Me Rinette Bruwer

Vak: Wiskunde (vakhoof), Rekeningkunde
Ander: Hokkie, Verspring, Begroting

E-Pos
Mnr Wayne Carpenter

Departementshoof: Sport

Vak: IGO (vakhoof), Tegnologie
Ander: Hokkie-organiseerder

E-Pos
Mev Natalie de Villiers

Vak: Wiskunde

E-Pos
Mev Riana du Plessis

Boekstoor

E-Pos
Mev Lourette Erasmus

Vak: Afrikaans Huistaal
Ander: Handboeke, Hokkie, Skryfskool

E-Pos
Mev Wildene Felton

Graadhoof: Graad 9
Vak: Afrikaans Huistaal
Ander: Stelloskoop (skooltydskrif), Toastmasters, Rugby, Atletiek

E-Pos
Mev Lyuda Heath

Vak: Sang en Klavier

E-Pos
Mev Jeanette Joubert

Vak: Lewenswetenskappe, Natuurwetenskappe
Ander: Atletiek, Swem, Hokkie

E-Pos
Mnr Xander Kritzinger

Vak: Musiek en Sang
Ander: Koormeester

E-Pos
Me Antoinette Kruger

Vak: Engels Huistaal (Vakhoof)
Ander: Engelse redenaars, Tennis, Mandaryns (organiseerder)

E-Pos
Me Michelle Lamprecht

Vak: Fisiese Wetenskappe, Natuurwetenskappe
Ander: Atletiek, Swem, Hokkie, Redenaars

E-Pos
Me Cara le Grange

Vak: Sang, Klavier, Skeppende Kuns
Ander: Koor, Koshuistoesighouer

E-Pos
Mev Jeanina van der Westhuizen

Vak: Engels Addisionele Taal (vakhoof)
Ander: Skooladministrasie (d6+ ,d6Connect), Snapplify, e-biblioteek, Rasieleiers, Dirigente, Hokkie

E-Pos
Mnr Jan Mostert

Vak: Natuurwetenskappe, Tegnologie, Lewenswetenskappe
Ander: Skaak

E-Pos
Mnr Emiel Nel

Koshuishoof van Huis du Preez

Vak: Geskiedenis, Rekenaartoepassingstegnologie, Kodering
Ander: Atletiekorganiseerder, Rugby, IT-infrastruktuur

E-Pos
Mev Anita Nel Malan

Vak: Gasvryheidstudies

E-Pos
Mev Leané Nel

Vak: Wiskunde
Ander: Netbalorganiseerder, Swemorganiseerder, Hooftoesighouer (koshuis)

E-Pos
Mev Lisa Parrock

Vak: Engels Huistaal en Eerste Addisionele Taal
Ander: Integrasie van tegnologie, Personeelontwikkeling, Leerderleiers

E-Pos
Mev Rezel Fourie

Graadhoof: Graad 10
Vak: Afrikaans Huistaal (vakhoof)
Ander: Debat (organiseerder), Webtuiste

E-Pos
Mev Louise van Rensburg

Vak: Wiskundige Geletterdheid (Vakhoof)
Ander: Hokkie

E-Pos
Mev Andrea Staude

Vak: Dramatiese Kunste (vakhoof), Skeppende Kunste (vakhoof)
Ander: Toneel, DigiToneel, Alumni

E-Pos
Mnr Clint Cupido

Vak: Natuurwetenskappe, Sosiale Wetenskape
Ander: Krieket, Hokkie, Koffiekringe

E-Pos
Me Ceska Haff

Vak: Dramatiese Kunste, Skeppende Kunste, Duits
Ander: Drama (Werkswinkel), Netbal

E-Pos
Me Izelle van der Westhuizen

Vak: Lewenswetenskappe, Wiskunde, LO-prakties
Ander: Hokkie

E-Pos
Mnr Van Zyl Jacobs

Vak: Wetenskap, Wiskundige Geletterdheid, LO-prakties
Ander: Krieket, Rugby

E-Pos
Mnr Willem Opperman

Vak: Geografie
Ander: Krieket, Rugby

E-Pos

ADMINISTRASIE

Me Soretha van Wyk

Administrasie/Ontvangs

E-Pos
Mev Lazya Bernhardt

Leerderondersteuning,
Assesserings-akkommodasies,
Menslike hulpbronne,
Eksterne sielkundige dienste

E-Pos
Me Beverly Trichardt

Finansies

E-Pos
Mev Ingrid Pellissier

Finansies

E-Pos
Mnr Conrad Schultz

Sportorganiseerder

E-Pos
Mev Eileen de Beer

Bemarking/Aansoeke/Skakeling

E-Pos

Mnr Boetie van der Vyver

Fasiliteitsbestuurder

E-Pos
Me Cecile Joubert

Administratiewe Beampte (koshuis)

E-Pos
Me Reinette Franken

Huishoudelike Bestuurder (koshuis)

E-Pos