BESTUURSPAN

Mnr Theo Pellissier

Skoolhoof
Vak: Fisiese Wetenskappe

Mnr Niel Retief

Adjunkhoof
Vak: Lewenswetenskappe, Natuurwetenskappe
Ander: Hokkie, Fasiliteite

Me Yolanda van Zyl

Adjunkhoof
Vak:  Ekonomie (vakhoof), Rekeningkunde
Ander: Beplanning en Assessering

Mev Daleen Muller

Departementshoof: Gr 12 en Akademie
Vak: Fisiese Wetenskappe (vakhoof), Wiskunde

Mnr Ian Mocke

Departementshoof
Fasehoof: Graad 10 en 11
Vakke: Rekeningkunde, EBW (vakhoof)
Ander: Finansies

Mnr Ben Malan

Departementshoof
Vak: Geskiedenis, Geografie
Ander: Rugby, Leerderleiers

Mev Hanneke Zwamborn-Basson

Senior Fase/VOO Fase

Mnr Emiel Nel

Koshuishoof van Huis du Preez
Vak: Geskiedenis, Rekenaartoepassingstegnologie, Kodering
Ander: Atletiekorganiseerder, Rugby, IT-infrastruktuur

Mnr Wayne Carpenter

Departementshoof: Sport
Vak: IGO (vakhoof), Tegnologie
Ander: Hokkie-organiseerder

OPVOEDERS

Me Kesia Baartman

Vak: Afrikaans Huistaal, Duits
Ander: 

Me Mari du Toit

Vak: Lewensoriëntering (Vakhoof), Engels Huistaal,
Ander: Beroepsvoorligting, Netbal, Dagboek

Me Liezl Kilian

Graadhoof: Graad 8
Vak: Wiskunde, IGO
Ander: Rooster en vakveranderings

Me Lida de la Bat

Vak: Afrikaans Huistaal
Ander: Redenaars, Bemarking, Debat (hulp), Netbal

Me Elaine Burger

Vak: Afrikaans Huistaal, Engels Addisionele Taal
Ander: Afrikaans remediëring

Mnr Petrus Uys

Vak: Geografie, Geskiedenis
Ander: Rugby-organiseerder, Atletiek

Me Annalie Barnard

Graadhoof: Graad 10
Vak: Rekenaartoepassingstegnologie (Vakhoof)
Ander: Netbal

Me Rinette Bruwer

Fasehoof: Graad 8 en 9
Vak: Wiskunde (vakhoof), Rekeningkunde
Ander: Hokkie, Verspring, Finansies, Opedae

Me Natalie de Villiers

Vak: Wiskunde

Me Marenka Krige

Vak: Gasvryheidstudies

Me Janke Mostert

Vak: Afrikaans Huistaal
Ander: Toneel

Me Wildene Felton

Graadhoof: Graad 11
Vak: Afrikaans Huistaal
Ander: Stelloskoop (skooltydskrif), Dirigente (Hoof), Toastmasters, Rugby

Me Jeanette Joubert

Vak: Lewenswetenskappe, Natuurwetenskappe
Ander: Hokkie, VRL, Swem

Me Antoinette Kruger

Vak: Engels Huistaal (Vakhoof)
Ander: Engelse redenaars, Tennis, Mandaryns (organiseerder), Teateruitstappies

Me Cara le Grange

Vak: Skeppende Kunste (musiek), Sang, Klavier
Ander: Koorafrigter en -bestuurder

Me Jeanina van der Westhuizen

Vak: Engels Addisionele Taal (vakhoof)
Ander: Skooladministrasie (d6+ ,d6Connect), Snapplify, e-biblioteek, Rasieleiers, Dirigente, Hokkie

Mnr Jan Mostert

Vak: Natuurwetenskappe, Tegnologie
Ander: Skaak, Kodering, Robotika

Mnr Pierre Venter

Vak: Wiskundige Geletterdheid (Vakhoof), Noodhulp, Klankkomitee

Me Annel Oosthuizen

Vak: Wiskunde
Ander: 

Mev Lisa Parrock

Vak: Engels Huistaal
Ander: Personeelontwikkeling, Leerderleiers, Rasieleiers

Me Rezel Fourie

Graadhoof: Graad 12
Vak: Afrikaans Huistaal (vakhoof)
Ander: Debat (organiseerder), Webtuiste

Me Andrea Staude

Vak: Dramatiese Kunste (vakhoof), Engels Addisionele Taal
Ander: Toneel, DigiToneel, Alumni

Me Chané le Roux

Vak: Natuurwetenskappe, Fisiese Wetenskappe
Ander: Netbal

Me Ceska Haf

Vak: Skeppende Kunste, Duits
Ander: Drama (Werkswinkel), Netbal

Me Alicia Viljoen

Vak: Ekonomie, Wiskunde

Ander:

Mnr Van Zyl Jacobs

Vak: Wetenskap, Wiskundige Geletterdheid, LO-prakties
Ander: Krieket, Rugby

Mnr Willem Opperman

Vak: Geografie, Geskiedenis, Engels Addisionele Taal
Ander: Krieket, Rugby

Me Noëlle Slabber

Vak: Lewenswetenskappe
Ander:

Mnr Dirkie van Staden

Vak: Musiek
Ander:

ADMINISTRASIE

Mev Tersia Pretorius

Administrasie/Ontvangs

Mev Lazya Bernhardt

Leerderondersteuning,
Assesserings-akkommodasies,
Menslike hulpbronne,
Eksterne sielkundige dienste

Me Beverly Trichardt

Finansies

Mev Ingrid Pellissier

Finansies

Me Izelle Jacobs

Sportorganiseerder

Mev Eileen de Beer

Bemarking/Aansoeke/Skakeling

Me Alicia Taljaard

Fasiliteitsbestuurder

Me Cecile Joubert

Administratiewe Beampte (koshuis)